Fjolla Morina provokon nga vetura - Bota Sot
Fjolla Morina provokon nga vetura

Mediale Vip

Fjolla Morina provokon nga vetura

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 14:43
Fjolla Morina

Fjolla Morina dukej shumë joshëse në paraqitjen e radhës.

Pas mesnatës, Fjolla kishte publikuar video, në të cilat shfaqej atraktive në veturë.

Këngëtarja ishte veshur në të zeza, teksa kishte vënë në plan të parë gjoksin e bujshëm dhe e vuri në pah në këtë video.

Image

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fjolla Morina është “Lule”, të cilën e solli në duet me Beraton.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat