Cardi B vishet në rrjetë dhe mbulon fytyrën me maskë - Bota Sot
Cardi B vishet në rrjetë dhe mbulon fytyrën me maskë

Mediale Vip

Cardi B vishet në rrjetë dhe mbulon fytyrën me maskë

Më: 16 janar 2020 Në ora: 22:44
Cardi B

Cardi B u shfaq provokuese në fotografinë para pasqyrës.

Cardi B është njëra prej të famshmeve që nuk ka aspak komplekse të ndajë me ndjekësit fotografi provokuese.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh, në të cilin u shfaq e veshur në të brendhsme, ndërsa sipër mbante një kostum rrjetë.

Image

Teksa mori pozë joshëse para pasqyrës, Cardi B theksoi format trupore në atë kostum dhe dukej shumë joshëse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat