Tuna dhe Patrisi në krizë? - Bota Sot
Tuna dhe Patrisi në krizë?

Mediale Vip

Tuna dhe Patrisi në krizë?

Më: 19 janar 2020 Në ora: 16:41
Tuna dhe Patrisi

Me këtë veprim Tuna ka nxitur dyshimet për një krizë të mundshme.

Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të mohuar këtë gjë.

Tani me veprimin e bërë së fundmi, këngëtarja ka ringjallur sërish këto zëra, dimë se deri vonë Tuna në biografinë e saj kishte mbiemrin e burrit, ndërsa tani shohim se ajo ka lënë vetëm emrin e saj artistik.

Image

Mbetet të shihet se si qëndron e vërteta, kur njëri nga ta të dalë me ndonjë deklaratë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat