Urimi i Adelina Ismailit për Rina Balajn - Bota Sot
Urimi i Adelina Ismailit për Rina Balajn

Mediale Vip

Urimi i Adelina Ismailit për Rina Balajn

Më: 28 janar 2020 Në ora: 20:19
Adelina Ismaili dhe Rina Balaj

Rina Balaj sot feston ditëlindjen.

Rina Balaj me rastin e ditëlindjes ka pranuar urime të shumta nga fansat si dhe kolegët.

Një urim të veçantë asaj ia bëri edhe Adelina Ismaili, e cila publikoi një fotografi të Rinës dhe shkroi “Urime ditëlindja”, të shoqëruar me disa ’emoji’.

Për ndryshe, Adelina Ismaili dhe Rina Balaj gjatë vitit të kaluar publikuan duetin “Qikat”, i cili është pëlqyer nga fansat e tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat