Ja cili këngëtar nga Kosova udhëtoj drejtë Kinës?

Mediale Vip

Ja cili këngëtar nga Kosova udhëtoj drejtë Kinës?

Nga: M.H Më: 12 mars 2020 Në ora: 12:03
Foto ilustrim

Edhe pse situata me koronavirusin po vazhdon të jetë alarmante në çdo vend të botës, kjo nuk e ka ndaluar që këngëtari nga Kosova Milot Llalloshi, të vizitojë shtetin e Kinës, transmeton “Bota sot”.

Këngëtari këtë vizitë e bëri me bashkëshorten e tij dhe motrën Edona Llalloshi,i cili përmes një fotoje të cilen e postoi gjatë mbrëmjes së djeshme e bëri të qartë që kjo gjendje nuk po i shqetëson ata aspak.

Miloti ka një kohë të gjatë që Llalloshi nuk ka ardhur me një projekt muzikor për publikun.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat