Portierja më joshëse në botë - Bota Sot
Portierja më joshëse në botë

Mediale Vip

Portierja më joshëse në botë

Më: 30 maj 2020 Në ora: 22:25
Mikayla Demaiter

Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë.

Nga profili i saj në Instagram, Mikayla ka lënë pa fjalë fansat e saj duke pozuar disa foto hot me rroba banjo, ku dallohet qartë trupi i saj bombastik dhe linjat perfekte.

235 mijë ndjekësit e Demaiter kanë mbetur vërtetë të surprizuar nga këto foto, teksa shumica e tyre janë edhe tifozë të skuadrës me të cilën Mikayla luan, Bluewater Hawks.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat