Kida përcillet nga këngëtarja latine që ka më shumë se një miliard klikime - Bota Sot
Kida përcillet nga këngëtarja latine që ka më shumë se një miliard klikime

Mediale Vip

Kida përcillet nga këngëtarja latine që ka më shumë se një miliard klikime

Më: 31 maj 2020 Në ora: 06:46
Kida

Këngëtarja e njohur latine La Rosalia duket se është fanse e këngëtares nga Kosova Kida

Ajo ka filluar që ta përcjell këgëtaren kosovare Kida në Instagram.

Ndryshe Rosalio është njëra prej këngëtarëve më të njohura latine dhe këngët e saj pëlqehen nga miliarda njerëz në mbarë globin.

“Con Altura” është kënga më e njohur e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat