Gati projekti i ri nga ALB1, do të jetë një super hit - Bota Sot
Gati projekti i ri nga ALB1, do të jetë një super hit

Mediale Vip

Gati projekti i ri nga ALB1, do të jetë një super hit

Nga: M.GJ Më: 11 qershor 2020 Në ora: 19:51
ALB1

Pas projektit muzikor "All Eyes On Me" që u komentua dhe u prit mjaft mirë reperi unik ka gati këngën e re.

Është fjala për ALB1 ku mësojmë se do të vijë edhe me një super projekt që do të quhet "Deri dje" dhe do të jenë bashkëpunëtorët e njëjtë kënga nga Blackvibestudio e video realizuar me skena mjaft tē forta nga RD Photography.

Kënga pritet të dalë shumë shpejt ku ndjekësit e tē gjithē janë bërë shumë kureshtarë pasi presin nga Albert Gashi siç quhet në tê vërtetë reperi shqiptar një super hit.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat