Gold Ag këngë për diasporën? - Bota Sot
Gold Ag këngë për diasporën?

Mediale Vip

Gold Ag këngë për diasporën?

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 00:03
Gold Ag

Gold Ag së është duke finalizuar projektin e ri.

Këngët e tij përmbajnë gjithmonë një mesazh në vete, dhe Gold Ag ka njoftuar se është duke punuar në projektin e ri.

Ai me anë të një postimi të bërë së fundmi në llogarinë e tij në Instagram, ka ngjallur mendimet se kënga e re ka të bëj me diasporën.

Në foton e ndarë Ariani ka shkruar “Diaspora, më 3 korrik”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat