Afërdita Dreshaj shfaqet plot stil nga Miami - Bota Sot
Afërdita Dreshaj shfaqet plot stil nga Miami

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj shfaqet plot stil nga Miami

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 20:41
Afërdita Dreshaj

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj po qëndron larg intervistave dhe ekranit në përgjithës.

Ajo po e shijon çdo moment me bashkëshortin e saj ndërsa shihet tejet e lumtur pranë tij.

Dyshja aktualisht ndodhen në Miami dhe nga atje këngëtarja po ndan foto të ndryshme. Në imazhin e fundit të postuar shfaqet me plot stil.

“Njesia e verës”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat