Ja kur do të ndodh bashkëpuni mes Sabri Fejzullahut dhe Dhurata Dorës - Bota Sot
Ja kur do të ndodh bashkëpuni mes Sabri Fejzullahut dhe Dhurata Dorës

Mediale Vip

Ja kur do të ndodh bashkëpuni mes Sabri Fejzullahut dhe Dhurata Dorës

Nga: B.F Më: 8 korrik 2020 Në ora: 10:40
Sabri Fejzullahu dhe Dhurata Dora

Kohë më pare  është  përfolur se do të ketë një bashkëpunim mes legjendës së muzikës shqiptare Sabri Fejzullahut dhe këngëtares së suksesshme  Dhurata Dorës .

Por që nga ajo kohë nuk u tha më asgjë këtë projekt që padyshim është i shumëpritur  për publikun.

E Sabri Fejzullahu është shprehur se dueti nuk  është lënë  në harresë ,kjo këngë do të realizohet dhe ajo do të jetë përpunim i këngës “Merrma shiun e Prishtinës”.

Se kur do te publikohet ky bashkëpunim mbetët të shihet.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat