Bufi: Mbajeni maskën miq, si të kryhet kjo luftë do e kërcejmë ‘Makarenën’ në shesh

Mediale Vip

Bufi: Mbajeni maskën miq, si të kryhet kjo luftë do e kërcejmë ‘Makarenën’ në shesh

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 15:45
Fatmir Spahiu

Fatmir Spahiu nuk i kursen batutat në rrjete sociale.

Aktori Fatmir Spahiu edhe në rrjete sociale argëton ndjekësit me disa postime qesharake, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka publikuar një video, përmes së cilës u bën lutje qytetarëve që të mbajnë maskat, pasi shumë shpejt do i kthehemi normalitetit.

“Mbane masken miq. Se si te kryhet kjo lufte kena me kcy Makarenen ne shesh. Truq, bashke, si asnjehere me parë. Buken me ajvar dhe pak djath kujt i ka mete edhe vallezim. Besoj qe edhe atehere nje qeveri e re do te na flet per 10% e trustit.

Vallezim te kendeshem”, janë fjalët e Bufit.

Fatmiri është i njohur për një sërë rolesh në filma dhe seriale vendore, ndërsa së fundi është i angazhuar në moderim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat