Wanda Nara nuk di të ndalet së provokuari! - Bota Sot
Wanda Nara nuk di të ndalet së provokuari!

Mediale Vip

Wanda Nara nuk di të ndalet së provokuari!

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 11:29
Wanda Nara

Ndonëse futbolli është ndalur dhe spektaklet ku ajo merr pjesë gjithashtu, Wanda Nara ka gjetur sërish një mënyrë për të përfunduar në faqet e para të mediave rozë.

Këtë herë modelja argjentinasi, bashkëshorte e sulmuesit Mauro Icardi, ka zgjedhur të postojë fotografi ku ka vënë në plan të parë linjat e saj bombastike trupore.

Biondja argjentinase vazhdon të rrëmbej vëmendjen e mediave rozë falë ekspozimit të linjave të saj trupore që nuk heziton asnjëherë ti vë në plan të parë.

Kujtojmë që ajo është nënë e 5 fëmijëve, 2 nga të cilët i ka me sulmuesin Mauro Icardi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat