Rina Balaj pozon topless si rrallëherë - Bota Sot
Rina Balaj pozon topless si rrallëherë

Mediale Vip

Rina Balaj pozon topless si rrallëherë

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 10:48
Rina Balaj

Reperja Rina Balaj është një ndër emrat më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale, e cila tërheq shpesh vëmendjen me postimet e saj.

Diçka që i pëlqen shumë të bëjë është të luajë me look-un, duke na habitur vazhdimisht me ndryshimet e saj.

Rina ka provuar çdo ngjyrë flokësh dhe po të futeni në profilin e saj, do të shikoni foto shumë cool e shumëngjyrëshe.

Mirëpo, një pozë si e sotmja nuk kishte publikuar kurrë më herët.

Reperja ka ndarë me ndjekësit një foto nga vaska, ku ka pozuar topless teksa ka fotografuar veten përballë pasqyrës.

Në foton e publikuar, ajo shfaqet me flokët në ngjyrë blu dhe të shumta janë komplimentet drejtuar Rinës, e cila i ngriti temperaturat me këtë pozë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat