​Jennifer Lopez tregon si duket pa grim - Bota Sot
​Jennifer Lopez tregon si duket pa grim

Mediale Vip

​Jennifer Lopez tregon si duket pa grim

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 21:23
Jenifer Lopez

Këngëtarja e njohur latine postoi një foto pa grim, dhe fansat e saj nuk mund të besojnë se sa mirë dukej si 52-vjeçare.

“Mirëmëngjesi të gjithëve”, ka shkruar Jennifer Lopez pranë fotos.

Ajo postoi të njëjtën fotografi në Instagram, ku mori mbi 1.2 milion pëlqime për vetëm disa orë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat