Ronaldo në darkë romantike me Georginën pas triumfit në Seria A

Mediale Vip

Ronaldo në darkë romantike me Georginën pas triumfit në Seria A

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 21:09
Ronaldo dhe Gerorgina

Ronaldo dhe Georgina kanë shijuar një darkë romantike në Portofino.

Ronaldo dhe Georgina së bashku me fëmijët e tyre kanë qëndruar gjatë vikendit në fshatin Portofino në Itali, shkruan DailyMail.

Cristian Ronaldo dhe modelja Georgina kursyen kohë edhe për vete, çifti së bashku me miq dolën për një darkë romantike në restorantin ‘Langosteria Paraggi’ të Dielën në mbrëmje.

Sulmuesi i Juventusit 35 vjeçar dhe bukuroshja nga Argjentina ,26 vjeçe, dukeshin si dy pëllumba rrugës për në restorant, në fotot e shkrepura nga paparazit dyshja u panë duke cakërruar gotat me verë. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat