Besniku është i sigurt për këtë fakt ndaj Jonidës: E kanë vënë re të gjithë që…

Mediale Vip

Besniku është i sigurt për këtë fakt ndaj Jonidës: E kanë vënë re të gjithë që…

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 15:37
Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi

Mes dyshes Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi duket se herë pas here nuk mungon as humori në situata të ndryshme të përditshmërisë.

Së fundmi ka qenë Jonida ajo e cila ka publikuar disa foto me bashkëshortin duke treguar se çfarë i ka thënë ai teksa kanë drekuar.

“Më tha: E kanë vënë re të gjithë përreth që unë jam më i bukur se ti”, ka shkruar Jonida krah fotove me regjisorin ku shfaqen të dy të qeshur.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me tha: - E kane vrejte krejt perreth qe une jom ma i bukur se ti @besnikkrapi 😂❤️

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Siç kuptohet aktualisht dyshja është duke pushuar në jugun e Shqipërisë. Kujtojmë se gjatë kësaj kohe Jonida ka treguar se është gjendur midis Kosovës dhe Shqipërisë për shkak të projekteve të ndryshme, por dhe vajzës së tyre të vogël, Emi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat