Georgina publikon një moment duke u relaksuar me Ronaldon në det

Mediale Vip

Georgina publikon një moment duke u relaksuar me Ronaldon në det

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 16:00
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

Ronaldo po i shijon pushimet së bashku me familjen.

Cristiano Ronaldo, së bashku me familjen e tij, po argëtohen në det.

Pavarësisht ndryshimit të motit ata po e shijojnë detin e së fundmi ani pse binte shi ata janë parë duke e shijuar pamjen në jahtin luksoz.

Tani që moti është i nxehtë ai dhe Georgina janë parë duke u rekalsuar pranë njëri-tjetrit.

Ishte zeshkania seksi ajo e cila me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një imazh ku shihet e lumtur krah partnerit.

“C❤️G”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat