Ja çka paska mes gjoksit Diona - Bota Sot
Ja çka paska mes gjoksit Diona

Mediale Vip

Ja çka paska mes gjoksit Diona

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 16:24
Diona Fona

Ajo nuk është shumë aktive me muzikë.

Por, e tillë, Diona Fona është në Instagram, aty ku publikon foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo në këtë rrjet social hodhi një imazh ku shihet se pozoi derisa ishte duke pirë kafe dhe vërehet se ka lënë pak gjoksin jashtë.

Në foto, ajo se çka mori vëmendje është fakti se Diona ka ca nishane mes gjoksin, të cilat nuk ia hupin epitetin “gjoks bombastik”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat