Partneri i Zajmina Vasjarit pozon me tre vajzat, por e do dhe një djalë!

Mediale Vip

Partneri i Zajmina Vasjarit pozon me tre vajzat, por e do dhe një djalë!

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 18:29
Zaimina Vasjari dhe Klodian Asllani

Edhe pse janë një ndër ciftet më të komentuara të momentit, Zaimina Vasjari dhe Klodian Asllani, momentet e tyre intime në familje kanë preferuar t`i mbajnë pergjithesisht larg vëmendjes së medias.

Megjithatë, bejne dhe leshime.

Së fundi, ai postoi nje foto me tre vajzat ( dy më të rriturat nga martesa e mëparshme), duke shkruar në krah të saj: “ Me gocat e mia personale”!

Image
Insta

Këngëtarja i dërgoi menjëherë disa zemra, ndërsa përgjigja e bashkëshortit nuk vonoi. “Duhet edhe një çun zemre”, ka shkruar ai, duke etiketuar të shoqen. E paska një peng të vogël me sa duket!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat