Këngëtarja e njohur “çmend” fansat, shfaqet më në formë se kurrë - Bota Sot
Këngëtarja e njohur “çmend” fansat, shfaqet më në formë se kurrë

Mediale Vip

Këngëtarja e njohur “çmend” fansat, shfaqet më në formë se kurrë

Më: 16 shtator 2020 Në ora: 13:23
Nicole Scherzinger.

Padyshim se ajo është një nga këngëtaret më të komentuara e më të pëlqyera në rrjetet sociale, kjo edhe për shkak të formave të saj mahnitëse.

Fjala është për këngëtaren me famë botërore Nicole Scherzinger.

Bukuroshja 42-vjeçare prej një viti është duke kaluar një romancë me Thom, i cili është 7 vite më i ri se ajo. Ata kalojnë shumë kohë së bashku dhe nuk ngurrojnë të publikojnë fotot në rrjetet e tyre sociale.

Megjithëse çifti duket tejet i lumtur në krahët e njëri-tjetrit, mediat britanike shkruajnë se për një kurorëzim të dashurisë së tyre duhet pritur ende. 

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat