Eva Muratin na e merr Italia

Mediale Vip

Eva Muratin na e merr Italia

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 22:22
Eva Murati

Prej kaq kohësh është përfolur se Eva Murati po angazhohet me një projekt në Itali dhe duket se gjërat janë bërë konkrete.

E ftuar në “Pushime on Top”, Eva ka zbuluar se së shpejti do ta shohim në një program televiz italian.

Eva tha se gjërat po shkojnë shumë mirë në itali po nuk ka preferuar të japë më shumë detaje.

“Gjërat në Itali po shkojnë shumë mirë, nuk duam t’i marr mësysh se besoj pak të këto. Definitivisht gjërat po shkojnë shumë mirë”, tha Eva.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat