Përlot Barbana Dini: Mungesën tënde nuk e mbush as bota! - Bota Sot
Përlot Barbana Dini: Mungesën tënde nuk e mbush as bota!

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Përlot Barbana Dini: Mungesën tënde nuk e mbush as bota!

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 23:55
Barbana Dini, Ergi

Këngëtarja Barbana Dini, motra e këngëtarit të ndjerë Ergi Dini ka kujtuar me mall të vëllain.

Ajo ka publikuar foton e tij në rrjete sociale dhe krahas saj ka shkruar: “Nje pjese e imja iku bashke me ty,per te mos u kthyer me kurre...Mungesen tende nuk e mbush as gjithe bota!,”-përfundon Barbana në rrjete sociale.

Ergi ndërroi jetë më shumë se 1 vit më parë në Tiranë si pasojë e një aksidenti me motor ku mbeti i vdekur edhe shoku i tij Klejdi Halili.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test