Cardi B ia blen të dashurit një qafore 250 mijë dollarëshe - Bota Sot
Cardi B ia blen të dashurit një qafore 250 mijë dollarëshe

Mediale Vip

Cardi B ia blen të dashurit një qafore 250 mijë dollarëshe

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 22:32
Cardi B

Reperja Cardi B nuk po kursen fare nga paratë që po i fiton në muzikë.

Ajo së fundi shpenzoi 250 mijë dollarë që t’ia blejë të dashurit të saj, reperit Offset, një qafore të re diamanti.

Sipas mediumit TMZ, kjo dhuratë ka 150 karat dhe është bërë nga argjendari i famshëm Elliot Avianne.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test