Elvana Gjata merr vëmendjen me këtë veshje, rrugëve të Prishtinës - Bota Sot
Elvana Gjata merr vëmendjen me këtë veshje, rrugëve të Prishtinës

Mediale Vip

Elvana Gjata merr vëmendjen me këtë veshje, rrugëve të Prishtinës

Më: 12 mars 2018 Në ora: 12:35
Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata është një prej artisteve shqiptare më me nam.

Këngëtarja së fundi ka publikuar albumin e saj me gjashtë këngë, që u prit shumë mirë nga publiku.

Gjatë ditës së djeshme, ajo njoftoi fansat se po qëndron në Prishtinë dhe publikoi disa fotografi radhazi.

 

Sot ne Prishtine ????

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Elvana u shfaq si çdo herë me shumë stil, ndërsa linajt e saj dukeshin pefekte në veshjen që po e bartte.

Kujtojmë që Elvana ka realizuar edhe një këngë dedikuar tregut të huaj dhe ajo është “Forever is Over”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test