Genc Leka debuton me këngën ‘E imja je’ - Bota Sot
Genc Leka debuton me këngën ‘E imja je’

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Genc Leka debuton me këngën ‘E imja je’

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 07:07
Genc Leka

'E imja je' është projekti më i ri muzikor i cili është shtuar në mesin e shumë hiteve verore.

Kjo është kënga e parë me të cilën në tregun muzikor shqiptar ka debutuar Genc Leka.

Kënga erdhi me videoklip shumë veror, e tematikë ka dashurinë. Ky projekt u mirëprit mjaft mirë nga publiku dhe Genci nuk e ka ndërmend të ndalet me publikimin e këngëve të reja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test