Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë! - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë!

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë!

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 15:12
Fotoja e publikuar

Këngëtarja shqiptare, Dorina Garuci i ka thënë “PO” propozimit të të dashurit të saj. Nuk besoj se e kenni harruar vajzën imtëcake që na mahniti të gjithëve me talentin e saj në kompeticionin “Ethet e së premtes”, ku u rendit e dyta në edicionin e katërt të spektaklit.  Ajo arriti në finale së bashku me Kejsi Tolën, ku kjo e fundit mori triumfin dhe më vonë përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision.

Edhe pse Dorina u bë shumë e dashur për publikun shqiptar, ajo zgjodhi të vijonte jetën jashtë vendit, ku ka krijuar karrierën e saj në fushën e muzikës. Sot ajo na shfaqet me lajmet e reja, tanimë nga fusha sentimentale.

“Përgjithmonë bashkë”, shkruajti në postimin ku gjendet pranë partnerit të saj, që me sigurinë e ka njohur në Vjenë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test