Oriola Marashi ‘çmend’ Instagramin, tregon të pasmet e saj bombastike - Bota Sot
Oriola Marashi ‘çmend’ Instagramin, tregon të pasmet e saj bombastike

Mediale Vip

Oriola Marashi ‘çmend’ Instagramin, tregon të pasmet e saj bombastike

Më: 1 shtator 2018 Në ora: 09:36
Oriola Marashi

Oriola Marashi arrin të marrë vëmendjen e mediave rozë në saje të rrjeteve sociale.

Ajo është njëra prej bukurosheve që po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendje kohët e fundit.

Modelja është mjaft aktive në rrjetet sociale përmes publikimit të fotografive që vënë në pah sensualitetin e saj.

Dhe së funmi ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj ne rrjetin social Instagram ku tregon të pasmet e saj bombastike.

 

Pick a caption for me ...

A post shared by Oriola Márashi (@oriolamarashi) on

Ajo e ka titulluar ‘Zgjidh një titull për mua’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat