Ngjashmëri e frikshme! Zbulohet sozia e reperes Tayna - Bota Sot
Ngjashmëri e frikshme! Zbulohet sozia e reperes Tayna

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Ngjashmëri e frikshme! Zbulohet sozia e reperes Tayna

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 00:25
Tayna

Ka vetëm pak kohë që ka debutuar në tregun muzikor shqiptar e vetëm brenda 3 muajve, Tayna ka arritur të publikojë 3 videoklipe duke arritur shumë sukses.

Reperja është kthyer në të preferuarën e publikut dhe ndër të famshmet më të komentuara në media.

Ashtu si shumë VIP-ave u është gjetur sozia, edhe sozia e Taynës është zbuluar sot. Ka qenë Enca që ka postuar në Instastory një video të një fanseje të saj që këndon këngën “Rendez vous”, por ngjashmëria e fanses me Taynën ka rënë menjëherë në sy.

Madje shumë kanë menduar se ka qenë vetë Tayna vajza në video, identiteti i të cilës nuk  dihhet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test