Bebe Rexha shfaqet atraktive nga Franca - Bota Sot
Bebe Rexha shfaqet atraktive nga Franca

Mediale Vip

Bebe Rexha shfaqet atraktive nga Franca

Më: 21 shtator 2018 Në ora: 19:38
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha shpesh tërheq vëmendjen e publikut.

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, ajo publikon imazhe dhe video të llojllojshme.

Secila fotografi e saj pëlqehet dhe komentohet nga ndjekësit, me ç’rast numëron një numër të madh njerëzish në rrjete sociale.

Dhe tani, Ora ka postuar një fotografi e cila tregon se momentalisht gjendet në Francë. E veshur me të zeza, lirshëm mund të thuhet se ka pushtuar gjithë qytetin e Parisit.

Sa i përket projekteve muzikore është goxha aktive, ‘I’m a mess’, është kënga e fundit e saj që numëron mbi 115 milionë klikime në kanalin, Youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat