Anxhelina shfaqet më seksi se kurrë në veturën super luksoze - Bota Sot
Anxhelina shfaqet më seksi se kurrë në veturën super luksoze

Mediale Vip

Anxhelina shfaqet më seksi se kurrë në veturën super luksoze

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 14:04
Anxhelina Hadergjonaj

Anxhelina Hadergjonaj ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Veshur me trernerke dhe atlete, ajo dukej shumë në formë dhe seksi teksa kishte kombinuar edhe syzet si aksesor.

“Më lerë të të marr për një gjiro” ka shkruar ajo në këto imazhe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...