Rikthehet Poni (Foto) - Bota Sot
Rikthehet Poni (Foto)

Mediale Vip

Rikthehet Poni (Foto)

Më: 28 korrik 2015 Në ora: 21:10

Poni, këngëtarja nga Vlora e cila u bë e njohur me baladen e famshme me titull "Si trendafil", prej koheh nuk ka publikuar ndonjë këngë me videoklip.

Ndonëse nuk ka qenë produktive në këtë drejtim, Poni ka kënduar gjithëandej.

Tani, këngëtarja simpatike ka vendosur të vij me diçka të re. Videoklipi është realizuar dhe ai pritet të lansohet së shpejti.


Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...