​Komuna e Mitrovicës Veriore jep nga 300 euro për fëmijë dhe 500 për çiftet e reja

Mitrovica

​Komuna e Mitrovicës Veriore jep nga 300 euro për fëmijë dhe 500 për çiftet e reja

Më: 5 mars 2024 Në ora: 07:47
Foto ilustrim

Komuna e Mitrovicës Veriore ka hapur thirrjen për aplikim për subvencione për fëmijët e lindur në vitin 2024.

Si dhe çiftet e reja.

Sipas njoftimit të komunës, familjet e fëmijëve të lindur në vitin 2024.

Do të subvencionohen me 300 euro, ndërsa çiftet e reja me 500 euro.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat