Vdes një punëtore në një furrë buke në Mitrovicë të Veriut

Mitrovica

Vdes një punëtore në një furrë buke në Mitrovicë të Veriut

Më: 1 maj 2024 Në ora: 15:05
Foto ilustrim

Një punëtore ka vdekur në vendin e saj të punës në një furrë buke në Mitrovicë të Veriut.

Kështu ka bërë të ditur, zëvendësdrejtori i policisë për rajonin e veriut, Veton Elshani.

“Gjatë ditës kemi marrë informacione se një punëtore ka rënë në vendin e saj të punës pa ndjenja në tokë.

Policia dhe ekipa mjekësore kanë dalur në vend ngjarje, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës”, ka deklaruar Elshani.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat