Njoftim për të pame për Ukë Sadrija - Bota Sot
Njoftim për të pame për Ukë Sadrija

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Ukë Sadrija

Më: 2 shkurt 2016 Në ora: 16:25

Njoftojmë të gjithë të afërmit, bashkëvendësit, miqtë dhe opinionin e gjerë se hapim të pame për babain, vëllain dhe bashkëshortin tonë Ukë Sadrija i cili ndërroi jetë me 20.01.2016 në spitalin e Bernit në Zvicër.

E pamja do të organizohet në ditën e diele me datën 07.02.2016 në klubin CERCLE BENVENUE nga ora 9.00 deri 16.00. Adresa: Route de Porrenntry 74 2800 Delemont

Tel: 0762439308/0795425385

Me respekt, pikëllim dhe mirënjohje Familja Sadrija nga Zvicra, Gjermania dhe Kosova.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test