Njoftim për Avni Adem Kurtaj - Bota Sot
Njoftim për Avni Adem Kurtaj

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për Avni Adem Kurtaj

Më: 22 shtator 2017 Në ora: 07:15
Avni Adem Kurtaj

Njoftojmë Miqtë, Shokët dhe Dashamirët, se me datën 25/09/2017 bëhet zbulimi i  Lapidarit të ish Veteranit të Luftës së UÇK-së,  Avni Adem
Kurtaj. Zbulimi i lapidarit do të bëhet në varrezat e fshatit Radavc në ora 15:00.

Me respekt familja Kurtaj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test