Nga shumica shqiptare, në shumicë myslimane! - Bota Sot
Nga shumica shqiptare, në shumicë myslimane!

Opinione

Nga shumica shqiptare, në shumicë myslimane!

Nga: Gani Mehmetaj Më: 18 tetor 2019 Në ora: 16:09
Gani Mehmetaj

Nga një popullatë me shumicë shqiptare, doli elita politike e shtetërore e Shqipërisë dhe e Dardanisë që me aleancat e tyre kriminale, europerëndimorët të na quajnë popullatë me shumicë myslimane.

Nga puro shqiptarë e evropianë, tash na trajtojnë bastard të Turqisë e të Arabisë. 

 Rilindasit gati dyqind vjet më parë ishin shumë më kombëtarë, më të ndritur e më të largpamës se sa politikanët tonë të korruptuar që me vartësinë e tyre kriminale nga Erdogani e sheikët e shteteve arabe po na gremisim, ndërsa ne e mashtrojmë vetën se jemi në ëndërr.

Sa turp dhe sa tmerr!  

Dhe me ketë elitë shtetërore e politike do të mbetemi për jetë e mot bastard të Turqisë e të beduinëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat