Me barkë mespërmes Pejës

Peja

Me barkë mespërmes Pejës

Më: 4 prill 2021 Në ora: 14:07
Pejë

Një grup qytetarësh në Pejë kanë vendosur që këtë të dielë a kalojnë ndryshe nga herët e kaluara.

Grupi raftingut dhe kayakut  në Pejë janë lëshuar me barkë mespërmes qytetit të Pejës  duke e shijuar në maksimum lumin.

Faqja “Merimanga” në Facebook, ka publikuar një video ku shihet ky grup duke u lëshuar në këtë lum, derisa shkruajnë se kjo është një arsye më shymë pse lumenjët duhet të rrjedhin të lirë dh ejo të varrosen.

“Bravo djema”, kanë shkruar ata krahas postimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat