Lopët kullotin brenda oborrit të Spitalit të Pejës

Peja

Lopët kullotin brenda oborrit të Spitalit të Pejës

Më: 11 qershor 2022 Në ora: 16:03
Ilustrim

Spitalin e Pejës, përveç qytetarëve, janë duke e vizituar edhe lopët.

Në oborrin përreth janë duke e shfrytëzuar për të kullotur.

Në pamjet e dërguara shihen lopët duke kullotur brenda oborrit të spitalit.

Derisa nuk dihet se si kanë arritur të hyjnë brenda oborrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat