Vërshime në Pejë, makinat mbesin rrugëve

Peja

Vërshime në Pejë, makinat mbesin rrugëve

Më: 17 shtator 2022 Në ora: 08:32
Pamje nga vendi i ngjarjes

Që nga dita e djeshme është duke vazhduar moti me shi.

Si rezultat i reshjeve të vazhdueshme të shiut në qytetin e Pejës kanë ndodhur edhe vërshime.

Sipas pamjeve disa makina kanë mbetur nëpër rrugët e Pejës si rezultat i shiut të madh që ka rënë dhe vërshimeve që janë shkaktuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat