Rrahje në Pejë, miqtë e hudhin dhëndrrin në Bistricë

Peja

Rrahje në Pejë, miqtë e hudhin dhëndrrin në Bistricë

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 19:42
Ilustrim

Një rrahje ka ndodhur sot në qytetin e Pejës.

Tre persona kanë ushtruar dhunë fizike ndaj dhëndrrit të tyre, teksa dyshohet se burimi i konfliktit ishte një mosmarrëveshje mes këtij të fundit dhe gruas së tij.

Viktima nga fshati Loxhë, është hedhur në Lumbardh, të njohur si “Bistrica”, teksa në të është ushtruar dhunë fizike nga tre të dyshuarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat