Pejani dorëzon në Polici 600 eurot e gjetura

Peja

Pejani dorëzon në Polici 600 eurot e gjetura

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

Dje Stacioni Policor nё Pejё, ka njoftuar se një qytetarit i kishte humur kuleta me dokumente personale dhe para nё shumen prej gjashtëqind (600) euro.

Deri sa ishte duke raportuar rastin nё Stacionin Policor nё Pejё, ёshtё paraqitur qytetari i cili e ka gjetur kuletёn nё rrugё, dhe tё njëjtën e ka sjellur nё Polici.

"Kuleta sё bashku me dokumente dhe paratë qё i kishte nё kuletë iu janë kthyer qytetarit "-thuhet në njoftimin e bërë nga Policia.

Me këtë rast Policia e Kosovës edhe e ka falënderon qytetarin për  nivelin e lartë të përgjegjësisë qytetare.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat