Vdes foshnja treditëshe në Prizren, askush nuk e di pse e qysh!

Prizreni

Vdes foshnja treditëshe në Prizren, askush nuk e di pse e qysh!

Më: 15 mars 2022 Në ora: 21:08
Foto ilustrim

Foshnja që lindi disa ditë më parë nga 28 vjeçarja me inicialet I.M në kushte shtëpie vdiq në rrethana të pasqaruara.

Vdekjen e saj e konstatoi ekipi mjekësor në shtëpi dhe trupi i pajetë u dërgua në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. Nëna ndërkohë u referua tek Spitali i Prizrenit ku edhe po merr trajtimin e nevojshëm për problemet nga lindja e po ashtu me të po merret edhe psikiatri.

Gjendja e saj është stabile.

Arsyet e vdekjes së foshnjës ende nuk dihen, derisa në shtëpinë e I.M ndodhej vetëm gjyshi i saj 90 vjecar që nuk ishte në gjendje të tregonte se çfarë ka ndodhur me mbesën dhe foshnjën.

Ndërkaq, nuk ka të dhëna për identitetin e babait te fëmijës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat