Cili është mëkati yt seksual? Ja si u përgjigjën disa prej shqiptarëve!

Seksi

Cili është mëkati yt seksual? Ja si u përgjigjën disa prej shqiptarëve!

Më: 2 mars 2021 Në ora: 08:52
Ilustrim

Mes “mëkatave” të vogla (ose jo) njerëzore, ka dhe ca mëkate të fshehta seksuale, që ndoshta s’i ndani kurrë me asnjë. Epo, disa prej ndjekësve të Anabel, i ndanë me ne në Instagramin e Anabel Media.

Ja disa nga “mëkatet” e tyre:

#1

Jam duke mbajtur marrëdhënie konstante me një burrë të martuar.

#2

Nuk e putha në buzë, s’e di pse .

#3

Kam shkuar me shokun e të dashurit kur kam qenë tap.

#4

Kam 4 vite “shokë me benefite” me shokun tim të ngushtë.

#5

Me njërën që familjet tona nuk flisnin… Pak a shumë si Romeo dhe Juliet, por pa dashurinë.

#6

Paradite seks me ish-in, kisha 6 muaj pa kontakt. E dua. Në dark me të dashurin aktual.

#7

Kam bërë seks me dy shokë të ngushtë dhe asnjëri prej tyre s’e di për tjetrin.

#8

Nuk kam qenë besnike në asnjë lidhje.

#9

Treshe.

#10

Kam tradhtuar të gjithë të dashurit e mi.

#11

Seks me ish-in e ish-shoqes së ngushtë.

#12

Seksin më të mirë e kam provuar me dikë të martuar.

#13

Një ditë me të dashurin, pastaj me binjakun e tij.

#14

Kam bërë seks me një prift, e mora vesh më vonë që ishte prift.

#15

Seks me instruktorin e palestrës, ish-i i koleges sime të punës.

#16

Kam bërë one night stand (seks për një natë) dhe s’ia kam treguar njeriut të zemrës.

#17

Mëkati im është që s’kam bërë seks akoma.

#18

Para shumë vitesh, 16 vjeç, bëra marrëdhënie me një vajzë tjetër.

#19

Kam shkuar me dy vëllezër, me vetëdije të plotë.

#20

Bëja seks me ish-in ndërkohë që ai ishte në një lidhje. Kishim kimi të madhe.

#21

Për një javë 5 të ndryshëm. Kohë të bukura.

#22

Shkova në shtëpinë e tij në 1 të natës. Seksi më i mirë.

#23

Kam bërë seks për një vit me dikë të fejuar.

#24

Ëndërroja marrëdhënie me kunatin tim 40-vjeçar. 20 vite më i madh se unë, por king.

#25

Kam patur fantazi seksuale me një kushëri të largët të babit. 32 vite më i madh se unë.

#26

Kam bërë seks me dy kushërinj, në kohë të ndryshme.

#27

Mëkati im është që kur kam qenë 15 vjeç kam shkuar me një 40-vjeçare dhe më ka bërë ekspert.

#28

E kam bërë me shokun e ngushtë, s’jam penduar.

#29

Në drek me ish-in, në dark me të dashurin.

#30

Në krevat s’ka mëkate.

#31

Seks me ish-in që doli i fejuar. Vetëm atij nuk i rezistoj dot, as ai mua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat