Del nga shtypi libri “Protezat Parciale”, një dhuratë e mrekullueshme në ditën e flamurit për stomatologët e ardhshëm

Shëndetësia

Del nga shtypi libri “Protezat Parciale”, një dhuratë e mrekullueshme në ditën e flamurit për stomatologët e ardhshëm

Nga: M.L. Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 20:02
Kopertina e librit

Studentët dhe profesionistët dentarë morën një dhuratë të vlefshme për festën e flamurit.

Ata, tash e tutje do të kenë në dispozicion të tyrin edhe librin e dytë nga Universiteti i Zagrepit, me të cilin do ta pasurojnë diapazonin në laminë profesionale të stomatologjisë.

Kështu njoftoi shtëpia Botuese ALB-MED, e cila së bashku me Profesoreshën e Stomatologjisë, Teuta Bicaj dhe grupin shqipërues kanë sjellë librin e dytë për studentët dhe profesionistët dentarë nga Universiteti i Zagrebit. Libri titullohet "protezat parciale". 

“Libër i ri! ALB-MED së bashku me Profesoreshën Teuta Bicaj dhe grupin e shkëlqyeshëm shqipërues sjell edhe librin e dytë për studentët dhe profesionistët dentarë nga Universiteti i Zagrebit.

Çmimi i librit: 24.95 EUR. Për porosi: adresa, qyteti dhe numri i celularit (inbox, Viber/ËhatsUp +383 44 179 896). Dorëzimi brenda një jave. Transporti në Kosovë, 2 EUR; në Shqipëri dhe Maqedoni, 5 EUR”, thuhet në njoftim.

Kurse, Profesoresha Teuta Bicaj, ka thënë se kjo është një dhuratë e mrekullueshme për Festën e Flamurit.

Postimi i plotë:

Dhuratë e mrekullueshme për Festën e Flamurit!

Faleminderit gjithë ekipit që punuam bashkë, Adnan Emini , Zana Lila , Linda Dula , Arlinda Tmava !

E gëzofshim të gjithë bashkë!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat