NASA sjell imazhe jashtë botës sonë - Bota Sot
NASA sjell imazhe jashtë botës sonë

Shkencë & Teknologji

NASA sjell imazhe jashtë botës sonë

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 13:13
NASA

Male të mbuluara plot me dëborë, hapësira qiellore, galaktika, Hëna, Toka dhe Dielli, këto janë disa nga shkrepjet më fantastike të NASA-s.

Foto të cilat tregojnë shumë për të tashmen dhe të ardhmen e njerëzimit.

“Imazh i ditës, por të gjitha fotot janë jashtë kësaj bote”, kështu ka preferuar NASA t’i përshkruajë fotografitë e përzgjedhura

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat