Shihni si është shkatërruar selia e Partisë Socialiste në Shkodër

Shkodra

Shihni si është shkatërruar selia e Partisë Socialiste në Shkodër

Më: 12 dhjetor 2020 Në ora: 15:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Selia e Partisë Socialiste në Shkodër është thuajse e shkatërruar.

Protestuesit kanë hyrë brenda, dhe kanë shkatërruar objektet.

Ata kanë nxjerrë dokumenta dhe sende të ndryshme, të cilave më pas u kanë vënë flakën.

Image

FNSH ka ndërhyrë me gaz lotsjellës për të larguar protestuesit, por ka qenë tepër vonë, sepse selia është dëmtuar rëndë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat