Pankarta virale nga Shkodra po thyen rrjetet sociale

Shkodra

Pankarta virale nga Shkodra po thyen rrjetet sociale

Më: 14 dhjetor 2020 Në ora: 10:20
Pankarta virale nga Shkodra

Këto protesta rinore u organizuan nga rrjetet sociale dhe treguan edhe njëherë se rinia shqiptare di të protestojë njësoj si në çdo kryeqytet evropian.

Mbi të gjitha kanë rënë në sy pankartat që kanë mbajtur protestuesit.

Një e tillë, e mbajtur nga një protestues në Shkodër, u bë virale në rrjetet sociale.

Ajo është shpërndarë mijëra herë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat