I vendosur në një makinë, shpërthim me tritol në Shkodër

Shkodra

I vendosur në një makinë, shpërthim me tritol në Shkodër

Më: 26 dhjetor 2020 Në ora: 20:42
Foto nga vendi i ngjarjes

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në lagjen Rus, të Shkodrës.

Lënda plasëse i ishte vendosur një automjeti, i cili ishte i parkuar në oborrin e një shtëpie.

Mësohet se automjeti i përket shtetasit me inicialet N.B.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë rrethuar zonën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat