Makina përplaset me motorçikletën në Shkodër, dyshohet për një viktimë

Shkodra

Makina përplaset me motorçikletën në Shkodër, dyshohet për një viktimë

Më: 19 janar 2021 Në ora: 12:40
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në Kryebushat në aksin rrugor Shkodër-Lezhë dyshohet se ka humbur jetën një person.

Nje automjet ka perplasur nje motorçiklete, drejtuesi se ciles ka perfunduar ne kanalin anesor te rruges.

Mesohet se ai ka rene ne kanalin me uje duke humbur jeten. Akoma nuk dihet identiteti i personit. 

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të sqaruar rrethanat e plota të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat